Co u nás najdete?

V našem obchodě najdete oblečení a doplňky pro děti každého věku od narození až po velikost 164. Nabízíme také moderní a stylové oblečení pro ženy a mladé dívky. Dále se můžeme pochlubit jednou z nejširších nabídek od značky NUK v Jihlavě.

V naší nabídce najdete nové zboží jako je dětské licenční oblečení, sortiment značky NUK, velmi kvalitní dětské hand made šaty od renomované české firmy nebo nově vznikající značku Bestie.  Neméně důležitou součástí našeho sortimentu je i bazarové/outletové zboží především od značek Next, George, Marks&Spencer, Gap, Ralph Lauren, Nike a další.

O nás

Náš rodinný obchod Batabi funguje od roku 2017, kdy jsme začínali s prodejem pár kousků dětského oblečení přes facebook. Díky vašemu požadavku a neustále rostoucí nabídce zboží, vznikl v roce 2019 nový kamenný obchod v Jihlavě. I přes tuto krátkou dobu a tomu, že jsme sami rodiče, jsme získali mnoho zkušeností díky kterým Vám dokážeme poradit s vaším výběrem. Pro Vaši spokojenost a plnění Vašich potřeb se stále snažíme rozšiřovat sortiment nabízeného zboží se zaměřením na kvalitu nebo neobvyklé a nové značky.  

Budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem obchodě nebo na kontakt přes náš facebook.

Děkujeme Vám za přízeň Vaše